رفتار نادرست جمعی از هواداران تحت تاثیر اظهارات تحقیرآمیز و ناراحت‌کننده پیکه در بازی رفت کوپا دل‌ری انجام شد. مطبوعات اسپانیا گزارش کردند هواداران تیم اسپانیول(Espanyol) در جریان بازی این تیم مقابل بارسلونا(Barcelona) در جام حذفی اسپانیا، به خانواده مدافع کاتالان‌ها توهین کردند. پیکه(Gerard Piqué) مدتی است با اظهاراتش علیه تیم های رقیب و حتی مسایل سیاسی، تنش و جنجال می سازد. در جریان دیدار تیم‌های هم ایالتی اسپانیول و بارسلونا گروهی از هواداران تیم رقیب آبی اناری ها، با در دست داشتن بنری ک ...

رفتار نادرست جمعی از هواداران تحت تاثیر اظهارات تحقیرآمیز و ناراحت‌کننده پیکه در بازی رفت کوپا دل‌ری انجام شد.

مطبوعات اسپانیا گزارش کردند هواداران تیم اسپانیول(Espanyol) در جریان بازی این تیم مقابل بارسلونا(Barcelona) در جام حذفی اسپانیا، به خانواده مدافع کاتالان‌ها توهین کردند. پیکه(Gerard Piqué) مدتی است با اظهاراتش علیه تیم های رقیب و حتی مسایل سیاسی، تنش و جنجال می سازد.

در جریان دیدار تیم‌های هم ایالتی اسپانیول و بارسلونا گروهی از هواداران تیم رقیب آبی اناری ها، با در دست داشتن بنری که روی آن به همسر پیکه دشنام نوشته شده بود، به خانواده مدافع ملی‌پوش بارسا توهین کرده و ناسزا گفتند.

مطابق این گزارش‌ها، رفتار نادرست جمعی از هواداران اسپانیول تحت تاثیر اظهارات تحقیرآمیز و ناراحت‌کننده پیکه در بازی رفت کوپا دل‌ری انجام شد. وی عنوان کرده بود که هواداران اسپانیول آنقدر کم‌شمار هستند که نمی‌توانند ورزشگاه خانگی خود را پرکنند.

در همین ارتباط البته برخی مطبوعات محلی گزارش کردند یک هوادار تند مزاج اسپانیول که از این اظهارات به خشم آمده بود، همراه با خود سر یک خوک را به ورزشگاه آورده و قصد داشت آن را به سمت بازیکن خط دفاع بارسا پرتاب کند. در حالی که پیکه 90 دقیقه روی نیمکت نشست.

در سال 2002 و در دربی رئال(Real Madrid) و بارسا، هواداران کاتالان‌ به سمت فیگو(Luís Figo) بازیکن جداشده خود، سر یک خوک را پرتاب کردند که تاریخی شد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:tabnak.irکلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه